Nieuws

Uitslag Angstel bruggenrace 2017

Inschrijfnummer Naam Categorie Leeftijdscategorie Minuten Seconden Totaal Seconden
10 Mike Hereijgers Heren Volwassen 8 16 496
1 Nina Bijen Dames Volwassen 8 39 519
26 Michiel Vervoort Heren Volwassen 9 0 540
2 Justin Post Heren Volwassen 9 2 542
7 Frank Mensink Heren Volwassen 9 32 572
11 Manon Bosman Dames Volwassen 9 34 574
8 Rob Dieffenbach Heren Volwassen 9 56 596
20 Lisette Spoelden Dames Volwassen 10 51 651
13 Damian Gelderblom Heren Jeugd 11 22 682
22 Mariska Albers Dames Volwassen 11 30 690
6 Mika Coenen Heren Jeugd 12 23 743
14 Kay Gelderblom Heren Jeugd 12 32 752
19 Jasmijn Holla Dames Volwassen 12 35 755
31 Australian Dude Heren Volwassen 12 39 759
18 Marie-Louise Hoyer Dames Volwassen 13 0 780
12 Jan Bosman Heren Volwassen 14 26 866
29 Marielle Bos Heren Volwassen 14 26 866
23 Wouter Verbree Heren Volwassen 14 34 874
28 Karel Schrijvers Heren Volwassen 14 34 874
25 Alexander Sligtenhorst Heren Volwassen 15 6 906
4 Thijs Minnee Heren Jeugd 15 18 918
15 Emma Ottenhof Dames Jeugd 15 43 943
3 Maaike Cronenburg Dames Volwassen 16 29 989
24 Sjoukje van der Pool Dames Volwassen 16 36 996
16 Jacoline ten Brink Dames Volwassen 16 54 1014
27 Margrita Bruins Dames Volwassen 16 57 1017
9 Monique van Oostveen Dames Volwassen 17 10 1030
21 Anne Verweij Dames Volwassen 17 38 1058
5 Agatha Fluit Dames Volwassen 17 47 1067
17 Tilly Minee Dames Volwassen 18 15 1095

Uitslag touwladder klimmen 2017

Touwladder klimmen winnaars:

Jongens:            

1e            Stijn Heij

2e            Quinten Vos

3e            Lucas Meijvogel

 

Meisjes              

1e            Nikki Wijnant

2e            Alma Fenne

3e            Malou Mol

 

Winnaar van de beker “Touwladderklimmen 2017” is Nikki Wijnant

Uitslag van de tweede Abcouder puzzeltocht

Het was weer fantastisch weer voor de puzzeltocht. De uitslag voor de tweede puzzeltocht is geworden:

 

1 No Stress 102 punten
2 Opa Bakkenbaard 98 punten
3 Familie Tinholt 96 punten
4 Familie Schmitz & Co 95 punten
4 Rent 95 punten
6 Van S-jes 94 punten
7 Team Zilverschoon 92 punten
7 Gemma en de Remma’s 92 punten
9 Familie van den Trappl 91 punten
10 De Babc’ers 88 punten
10 De KesKats 88 punten
12 Ostendorf 87 punten
12 Abcoudenaren en Seb 87 punten
14 Speurders 86 punten
15 Dotterbloemen 84 punten
16 Doorzetters 82 punten
16 Volleybal 1 82 punten
18 Abcoude Cum Laude 81 punten
19 Volleybal 2 79 punten
20 De Plons 77 punten
21 Feestweekwezen 67 punten
22 de 4 Musketiers 65 punten
22 Ruben en Rob 65 punten
24 Koekie Eten 59 punten
25 Van Amsterdammertjes 54 punten
26 Bij 45 punten
27 Borus 42 punten
28 Zee 16 punten
29 Visser dnf
29 De Racers dnf

 

Uitslag Ringsteken voor aanspanningen 2017

Paarden.

1 Jan Buts / Piet Mars

2 Dirk Zeldenrijk

3 Buys / Smink/piratenkar

 

Pony’s 

1 Shanna Spaargaren

2 Lillie Hawaii

3 Els Meyer / Kalis

 

Pubieksprijs: Little Hawaii

Schoonste geheel: Roos Zeldenrijk

Bestgaand:  Jan Buts/Piet Mars

Uitslag ringsteken onder de man, vrouw 2017 Dr v Doornplein

Paarden

  1. Lisa Botman – June
  2. André van Dam – Jikke
  3. Madelyn Zoeters – Layka
  4. Luca Dieffenbach – Doutzen
  5. Tessa Markus – Esperanza

 

Pony’s:

  1. Robin Vroeijenstein – Grace
  2. Shanna Spaargaren – Prestor
  3. Demi Wijkstra – Spirit
  4. Lindy Mostert – Pim
  5. Lola van Duuren – Doortje

Uitslag Jeu de Boules wedstrijd 2017

1ste prijs:

Dick Damen

Frank Dirken

Floris van der Peijl

2de prijs

Sanne Jansse Groesbeek

Odette Polak

Sven Polak

3de prijs

Peter Kinkel

Rob Kuijper

Joep Pothuizen

4de prijs

Tom Sluijk

Boris Smit

Rutger Smit

Uitslag Tobbesteken 2017

De uitslag van het Tobbesteken 2017

Dames:

1e plaats: Panda

Gedeelde 2e plaats: Loes Fipronella en Feestvarken Maartje;

 

Heren:

1e plaats: Ward de Jager;

2e plaats: Compositie nr. 15 – geschoten haas;

3e plaats: Harry Brouwer.

 

Winnaar Tobbesteken 2017: Ward de Jager (beker)

Ward heeft zijn geldprijs aan de Voedselbank Abcoude Baambrugge gedoneerd.

Uitslagen premiekeuring donderdag 31 augustus 2017

Bestgaand jeugdstimuleringprijs 

Naam: Myrthe Willig  naam paard Dribbel

Algeheel dagkampioen:

Naam: Ruben Mulder  naam paard Interline

Kampioen rijpaard 4jr en ouder:

Jaimy Jo Ballantine  naam paard Flanagan

Kampioen rijpaard 2 +3 jr

Naam Stal Willig  naam paard Jessa

Kampioen rijpaard veulens:

Stal Willig/ Mitch Kuiper  naam paard Miami

Kampioen tuigpaard:

Naam: Ruben Mulder   naam paard Interline

Kampioen Fries:

Naam Henk Nagel     naam paard Lytske van Nieuw Keveren

Ereprijs open klasse:

Naam: Eline Kapteijn   naam paard Flowergirl’s buddugwijr

Kampioen Welsh Ponies:

Naam: Myrthe Willig  naam paard  Dribbel

Kampioen new forest:

Naam: Renske Zeldenrijk   naam paard Salaatiks Casave

Kampioen NRPS:

Naam: Eva Broeren  naam paard  Saartje

Kampioen Shetlanders:

Naam: Bregje Benacchio  naam paard Saartje

 

indien een naam fout gespeld mocht zijn, je kunt dit melden via de Facebook pagina en dan wordt de naam aangepast.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Indeling programma premiekeuring 2017

Premiekeuring 2017

Indeling programma – tijden onder voorbehoud.  Houd hiervoor de berichten van de speaker in de gaten op het veld.

08.30    uur    Aanvang premiekeuring

Ring 1
Rijpaarden – vier jaar en ouder
Rijpaarden – veulens
Rijpaarden – eenjarige
Rijpaarden – kampioen veulens en 1 jarige
Rijpaarden – driejarigen
Rijpaarden – dagkampioen
Gelderse Paard
Fries
Schwarzwalder Fuchs
Tuigpaard

Ring 2
New Forest
NWR
NRPS
Arabier
Kruising Welsh
Dartmoor
Ijslander

Ring 3
Shetlanders
NMPRS
Shetlanders – dagkampioen
Welsh
Welsh – dagkampioen
Kruising Merens / Shet

10.45 uur    Finale – Jeugdprijs

11.00 uur    Finale – Algeheel Dagkampioenschap

11.30 uur    Bestgaand Rijpony

12.00 uur    Bestgaand Rijpaard

Indeling en tijden zijn onder voorbehoud. De organisatie behoudt zich het recht voor om de indeling van de ringen te wijzigen. Houd hiervoor de berichten van de speaker in de gaten.

Gratis Lampionnen op te halen bij de Readshop, van Bunschoten en Liefhebber vanaf vrijdag 25 augustus voor de lampionOptocht, let op OP=OP

Ter voorbereiding van Lampionnen optocht op dinsdag 29 Augustus kun je net zoals afgelopen jaar gratis Lampionnen ophalen bij de Readshop, van Bunschoten en Liefhebber. Mocht je er geen zelf kopen of geen zelf maken is dit een makkelijk alternatief.

Vanaf Vrijdag 25 augustus zullen de lampionnen in de winkels staan en kun je ze gratis ophalen. Let wel op, want OP is OP

De lampionnen optocht is 29 Augustus 20:45 uur – 21:30. Plaats Piet Mondriaan – Broekzijdselaan

Route: van het Piet Mondriaan gebouw, over de Broekzijdselaan naar achter de Kerken en vervolgens via de Kerkstraat en de Jan Swinkelsbrug naar de Witte Dame door de Stationsstraat en de Hoogstraat richting de hoek met de Molenweg. Hier wordt een muzikale toegift gegeven.