Nieuws

Foto’s online

Op onze website staan een aantal foto’s van de hele feestweek.

Kijk in het menu onder Activiteiten “Feestweek

BAK_5035

Uitslag viswedstrijd 2018

Het was lekker rustig en stil in Abcoude toen de jaarlijkse viswedstrijd begon.

45 jonge deelnemers kwamen met hun ouders, of met opa en oma of hele gezinnen naar de wedstrijd om wat visjes te vangen voor een mooie prijs.

De eerste vis gevangen  door nr 9 in de eerste minuut van de viswedstrijd 

De laatste vis gevangen door nr 6  klokslag 10 uur

De grootste vis gevangen door nr 37 met de lengte van maar liefs 48 centimeter.

De kleinste vis gevangen door nr  2 en nr 31 

De meeste vissen gevangen door nr 12 , maar liefs 6 stuks

De meest bijzondere vangst door nr 3  Ze ving een vis en de vis viel van de haak af zonder aan te raken direct in de emmer water die ze bij zich had op een hoogte van zeker 2 meter.

 

Missende tijdregistratie chips Ronde van Abcoude

Op dit moment missen we nog de volgende nummers van de chips die de tijd registreren van de ronde van Abcoude.

22  124  145   188   209   229   244   382   404   406   481   497 

Willen degene die deze nog in het bezit hebben deze in de bus doen bij Molenwetering nr 3 te Abcoude

Uitslagen Ringsteken voor aanspanningen 2018

Pony’s:

1ste prijs Jos de Groot  met Dolomino, Boye, 

2de prijs Demi en Esmee met Oscar

3de prijs Stefan Jacobs met Maiko

 

Paarden:

1ste prijs Remco Crisman

2de prijs Astrid & Win Koster met Ymar

3de prijs Henk Luier met Zakerno

 

Publieksprijs : Familie Hak ,Pepper

Schoonste geheel:  Wim en Astrid Koster met Ymar

Bestgaande combinatie Piet Mars met Thijmen

Uitslagen Ringsteken onder de man/vrouw 2018

Pony’s

1ste prijs   Nika Zwanenburg   met Sam

2de prijs  Kika van Maanen   met Smurf

3de prijs  Demi Wijkstra   met Spirit

 

Paarden

1ste prijs   Astrid Costos  met Esperanza

2de prijs   Eline Kapteijn   met Bangolo

3de prijs  Nicole Lensen   met Ymar

Uitslagen Touwladder klimmen

Dames

  1. Kira Miedema
  2. Marieke de Weerd
  3.  Janneke de Kemp

Mannen

  1. Job Dievendal
  2. Stijn Heij
  3. Tim Beersma

Touwladder kampioen 2018 Job Dievendal

Rectificatie Uitslag Paarden activiteiten 2018 Bestgaande Rijpony’s

In een eerder bericht hebben we foutieve informatie gegeven over de uitslag betreffende de Bestgaande Rijpony’s. Onderstaand correct nu vet gedrukt. Tevens een foto toegevoegd.

Bestgaand Rijpony

1) Liberty – Marieke Snoek

2) Orchid’s Elisabeth (Pepper) – Rilana Bell

3) Jesper – Bregje Benacchio

4) Tommie – Zenna v Schaik

5) Dribbel – Mirthe Willig 

 

Premiekeuring 2018

Rijpaarden 4jaar en ouder:

1) Jack – Joyce v Schaik

2) Ireen – Stal Willig

3) Jessa – Stal Willig

4) Royal Heritage – E. Poels

5) Garamba – Stal Stammerland/Sharon Weijel

 

Rijpaard Veulens

1) Napoleon- Stal Willig

2) Novasina – Stal Willig

3) Nalira – M. Kuijper

 

Rijpaard 3-jarigen

1)Keep in touch – Annemiek Sieling

2) KiKa C. – Claartje v Andel

3) King vd Dokkefarm – Joyce v Schaik

 

Rijpaard Dagkampioen 

Jack – Joyce v Schaik

 

PRE

1) junkarro – Patty Brinkhof

 

Tuigpaard

1) Interlinie – Ruben Mulder

2) Castero – Jan Buts

3) Gonda – B. de Vries

 

Fries

1) Thijmen – Piet Mars

2) Ymar – Wim Coster

3) Doutzen –  Luca Dieffenbach

 

New Forest

1) Sevellie – Juna v Saaze

 

NRPS 

1) Saartje – Renske v Zeldenrijk

 

Welsh

1) Dribbel – Mirthe Willig 

 

Shet

1) Oletta vd Dwarsdijk – B. de Vries

 

Mini shet/NMPRS

1) Indy vd Mastenbroek – Isis Hak

 

Algemeen Dagkampioen 

Interlinie – Ruben Mulder

 

Jeugd Stimuleringsprijs 

Ilja Hak – Gizmo 

 

Bestgaand Rijpaard

1) Ireen – Malu v Leuven

2) Royal Heritage – Joyce v Schaik

3) Giorgio – Brita Meijer 

4) Adamo – Annet Brouwer 

5) Coco – Hester Feenstra

Uitslag Tobbesteken 2018

Tijdens het Tobbesteken regende het hier en daar, maar ondanks de regenbuien was het Tobbesteken weer een succes.

Bij deze de uitslag:

Heren:

  1. Tim Beersma;
  2. Red Bull on Fire;
  3. Erik de Snoo.

Dames:

  1. Marry Plastic
  2. Popke Snoek
  3. Niet uitgereikt.

Winnaar Tobbesteken 2018: Tim Beersma.

Groepsprijs: Plastic Soep – Abcoude Green Team.

Foto’s Ronde van Abcoude

Een prachtig begin van de feestweek. De burgemeester gaf het startschot voor de 3km renners.

Er staan wat foto’s op onze website. In het menu onder Feestweek.

BAK_4338